23.02.20
Więcej o mnie... twoim agencie nieruchomości w Arizonie
Jestem licencjonowanym agentem nieruchomości w stanie Arizona. Mam ponad 20-letnie doświadczenie i doskonałą znajomość prawa umów, zagadnień prawnych i prawa agencyjnego. Moja udana kariera w branży nieruchomości jest wynikiem mojego poświęcenia i ciężkiej pracy. więcej»

KONTAKT


NIERUCHOMOŚCI W NJ

HomeNIERUCHOMOŚCI W NJ › Więcej o mnie... twoim agencie nieruchomości w Arizonie

Więcej o mnie... twoim agencie nieruchomości w Arizonie

02.23.2020

Jestem licencjonowanym agentem nieruchomości w stanie Arizona. Mam ponad 20-letnie doświadczenie i doskonałą znajomość prawa umów, zagadnień prawnych i prawa agencyjnego. Moja udana kariera w branży nieruchomości jest wynikiem mojego poświęcenia i ciężkiej pracy.

Pracuję 7 dni w tygodniu, zawsze dostępnymi w każdej chwili. Wyjątkowa satysfakcja klienta jest moim priorytetem numer jeden. Lubię współpracować z kupującymi i sprzedającymi w dowolnym przedziale cenowym. Bez względu na to, czy jesteś osobą fizyczną poszukującą domu, czy właścicielem domu do sprzedania swoją nieruchomość, zobowiązuję się do pracy w Twoim imieniu, aby zapewnić Ci jak najbardziej bezstresowe doświadczenie.

Rozumiem też znaczenie rodziny i pomaganie w realizacji jej potrzeb w zakresie nieruchomości. Będąc częścią Realty One Group z doświadczonym brokerem i najlepszą technologią marketingową, aby zapewnić, Tobie najlepszą na świecie usługę.

Za wielki sukces i rozwój jestem wdzięczny moim byłym klientom i ich poleceniom.

Moje hobby: komputery, gotowanie, taniec, edukacja, szkoleni, rozwój, ale też ogrodnictwo, dekorowanie wnętrz, muzyka, lubię czytać, tak - piłka nożna, tenis, racquetball, teatr, flmy, podróże, spacerowanie.

Znam doskonale oba ięzyki: angielski i polski.

Specjalizuję się w Real Estate: gospodarstwa rolne i rancza, pomoc dla kupujących po raz pierwszy, w tym luksusowe domy i osiedla, nowe domy, oferty dla emerytów i osoby dorosłych, domy wakacyjne...

Zapraszam